Do Aten i z powrotem na rowerze

Dominik Wrzosek, student Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, przewodniczący Rady Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej kończy swoją samotną wyprawę rowerową do Aten.

Student PW wyruszył w podróż z Golic (powiat siedlecki) 8 lipca 2014 r. Zaplanował zwiedzić na rowerze 16 państw i pokonać ponad 5 tys. kilometrów. Zaplanowana trasa wyglądała następująco:

Rower 1

Po 21 dniach podróży i pokonaniu 2992 kilometrów Dominikowi udało się 28 lipca osiągnąć cel podróży. Tego dnia w serwisie społecznościowym Facebook zamieścił swoje zdjęcie z Akropolem w tle! – Ateny zdobyte – napisał w komentarzu.

Rower 3
Kolejny wpis studenta PW pojawił się 14 sierpnia. W 38 dniu podróży Dominik poinformował, że jest w stolicy Słowenii Lublanie, a rowerowy licznik informuje, że do tej pory pokonał 5095 kilometrów. – Za jakieś 2 tygodnie powinienem być już w domu – napisał w serwisie Facebook.

Siostra Dominika poinformowała nas, że 19 sierpnia przekroczył on już granicę Polski, a do pokonania zostało mu kilkaset ostatnich kilometrów.

Gratulujemy wyczynu i życzymy szerokiej drogi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s